ds header

Dom Studenta „Rubikon” zaprasza gości

Akademik Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży to nowoczesny obiekt na miarę XXI wieku, z dostępem do bezprzewodowego Internetu i barem ze zdrową, polską żywnością. Architekci zadbali o ciekawy design wnętrza utrzymany w kolorystyce ciepłej zieleni, przejrzystej bieli, szarości oraz estetyczną i funkcjonalną adaptację przestrzeni wokół akademika, z wyjątkowymi ławeczkami i wielofunkcyjnym  boiskiem do gry w piłkę ręczną, koszykówkę, tenis. Każdy, kto przekroczy „Rubikon”, chce tu zostać jak najdłużej!

Akademik wpisuje się w filozofię slow life – rowery do wypożyczenia, sala fitness, sala taneczna, konferencyjna, atrakcyjne ceny wynajmu i możliwość zorganizowania własnej, unikalnej imprezy. Atutem nie do podrobienia jest miła atmosfera i przyjaźni ludzie.

Dom Studenta zlokalizowany jest w samym centrum miasta, na skrzyżowaniu tras krajowych nr 61 i 63 nieopodal Starówki i nadnarwiańskich Bulwarów. To znakomita baza wypadowa „na miasto” ale Ci którzy tu trafiają nie chcą nas opuszczać.

Noclegi

W okresie od 1 lipca do 30 września posiadamy do dyspozycji 77 pokoi 1 i 2-osobowych o podwyższonym standardzie wraz z infrastrukturą.

  • Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z kabiną prysznicową, lodówkę oraz czajnik
  • Na każdym piętrze dostępna jest kuchnia z wyposażeniem do samodzielnego przygotowania posiłków oraz TV SAT
  • Na terenie budynku znajduje się bufet z całodniowym wyżywieniem

Cena pokoju 1 osobowego 70pln/doba

Cena pokoju 2 osobowego 120pln/doba

Cena dla grupy powyżej 25 osób 45pln/osoba/doba

W cenie noclegu goście mają dostęp do:

Siłowni, multimedialnej sali konferencyjno-szkoleniowej, sali fitness z szatniami i natryskami oraz na terenie całego obiektu dostęp do bezpłatnego szybkiego łącza internetowego - światłowód

Jak przetwarzamy dane osobowe: RODO